Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Održana izvještajna Skupština Udruge

E-mail Ispis
Share

U prepunoj dvorani Društvenog doma u Rakarju u subotu, 14. prosinca 2019. godine održana je izvještajna Skupština Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica. Uz redovne i pridružene članove Udruge, Skupštini su nazočili zamjenik gradonačelnika Ervin Kolarec, predsjednik Gradskog vijeća Neven Karas i pročelnik Upravnog odjela za predškolski odgoj, školstvo i šport, Neven Topolnjak. Skupštinu su uveličali svojim dolaskom predstavnice Udruge udovica domovinskog rata, te brojni predstavnici braniteljskih udruga grada Velike Gorice. Na skupštini je prikazan sažetak izvršenih aktivnosti tijekom 2019. godine uz detaljno financijsko izvješće, te plan rada za 2020. godinu. Na kraju je predstavljen kalendar za 2020. godinu …foto…

 

 

Ažurirano: Nedjelja, 15 Prosinac 2019 15:15