Turopoljski skauti posjetili zemunicu-osmatračnicu u Kljuki

Članovi Turopoljske udruge skauta, njih 60-ak posjetili su 25. srpnja 2016. godine zemunicu-osmatračnicu u šumi Kljuki kraj Pokupskog. Predsjednik naše Udruge gospodin Ivan Mišerić pozdravio je nazočne skaute i njihove voditelje i upoznao nazočne o radu naše Udruge pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica, a zatim je dopredsjednik Udruge Nikica Repač, ispričao o ratnom putu naše Brigade. Potom su skauti obišli zemunicu-osmatračnicu, a siguran ulazak i izlazak osigurao im je član Izvršnog odbora Jurica Stojčević. Poslije zajedničke fotografije Skauti su nastavili po svom programu obilaska Pokuplja, a mi smo obišli ratne lokacije 153. brigade, Pokupsko i Kravarsko, te na kraju Spomen park 153. brigade u Velikoj Buni. Da bi ova akcija bila uspješna, prehodni dan ekipa u sastavu Mišerić, Strugar i Matković obišli su zemunicu-osmatračnicu, očistili vanjski i unutrašnji prostor, te napravili potrebne popravke na ulaznim vratima...foto...

Ažurirano: Ponedjeljak, 25 Srpanj 2016 22:07