Božićno - novogodišnji susret

Tradicionalni Božićno - novogodišnji susret članova Udruge pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica održan je u subotu 19. prosinca u bistrou Bambus u Velikoj Gorici. Tom prigodom, ispred 60-ak nazočnih članova Udruge i uzvanika, obratio se predsjednik Udruge gospodin Ivan Mišerić, te u nekoliko rečenica, osvrnuo se na dosadašnje aktivnosti Udruge u 2015. godini, te planiranim aktivnostima u idućoj 2016. godini. Skupu je nazočio i Gradonačelnik Dražen Barišić koji se nazočnima obratio prigodnim govorom, istaknuvši sve aktivnosti Udruge, koje je podržao Grad Velika Gorica, posebno djelatnosti vezane za izgradnju i uređenje Spomen parka 153. brigade u Vojarni Satnik Josip Zidar u Velikoj Buni, te aktivnostima koji nam tek predstoje u idućoj godini...foto...

Ažurirano: Subota, 09 Travanj 2016 12:34