Postavljeni izlošci u Spomen parku

U petak, 25. rujna 2015. godine uspješno je je završilo postavljanje većine izložaka budućeg Spomen parka 153. brigade hrvatske vojske – Velika Gorica, smještenog uz vojarnu  „Satnik Josip Zidar“ u Velikoj Buni. U složenom i zahtjevnom poslu sudjelovali su pripadnici hrvatske vojske, članovi Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica i djelatnici poduzeća KOVA d.o.o. Armirano betonske ploče i uređenje prostora izradili su radnici VG Komunalca iz Velike Gorice. Tijekom tjedna urediti će se okolni prostor, a završetak 1. faze izgradnje obilježiti će se u petak 2. listopada 2015. godine prigodnim susretom članova Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica i učenika osnovnih škola u okviru obilježavanja 24. godišnjice osnutka 153. brigade HV – Velika Gorica...foto...

Ažurirano: Subota, 09 Travanj 2016 12:33