Dan hrvatskih branitelja zagrebačke županije

27. lipnja 2015. godine u Jastrebarskom je obilježen Dan hrvatskih branitelja zagrebačke županije. U programu, kao i svake godine, uz branitelje zagrebačke županije, sudjelovali su članovi Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica, zajedno s braniteljima iz koordinacije Udruga proizašlih iz Domovinskog rata Grada Velike Gorice. U dobro organiziranom programu od strane Zagrebačke županije, branitelji su se prisjetili dana kada su hrvatske postrojbe došle na rijeku Kupu, spriječivši daljnja nadiranja neprijateljskih postrojbi. To je bila prigoda odavanja počasti poginulim braniteljima, za koje je i služena Sv. Misa, u mjesnoj crkvi. Susret je završio tradicionalnim zajedničkim druženjem svih sudionika...foto...

Ažurirano: Subota, 09 Travanj 2016 12:32