Održana izvještajna Skupština Udruge

U subotu, 20. prosinca 2014. godine u OŠ Eugena Kvaternika u Velikoj Gorici, održana je redovna izvještajna Skupština Udruge pripadnika 153. brigade HV-Velika Gorica kojoj je nazočilo 54 člana Udruge. Skupština je jednoglasno usvojila izvješća o radu i financijskom poslovanju Udruge za 2013. i 2014. godinu te program rada i financijski plan Udruge za naredne dvije godine. Članovi Udruge posebno su dali potporu programu izgradnje Spomen parka 153. brigade HV- Velika Gorica u vojarni „Satnik Josip Zidar“ u Velikoj Buni. Jednoglasno je usvojeno izvješće Suda časti za proteklo razdoblje. Skupština je jednoglasno usvojila izmjene i dopune Statuta Udruge koje su usklađene s novim Zakonom o udrugama. Za novog člana Izvršnog odbora Udruge, na upražnjeno mjesto, izabran je Jurica Stojčević. Dosadašnjem dugogodišnjem ravnatelju OŠ Eugena Kvaternika, gospodinu Ivici Gazdiću, uručeno je Priznanje Udruge za nesebičan i naročit doprinos suradnji s Udrugom. Na kraju sjednice predstavljen je kalendar za 2015. godinu s milenijskom fotografijom sudionika programa obilježavanja Dana osnutka brigade u šumi Kljuka-Pokupsko. Sjednica je završila tradicionalnim druženjem članova Udruge, uz čestitke za nadolazeće blagdane...foto...

Ažurirano: Srijeda, 24 Prosinac 2014 18:18