Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Obilježavanje 22. godišnjice osnutka Udruge pripadnika 153. brigade

E-mail Ispis
Share

Povodom 22. godišnjice osnivanja Udruge pripadnika 153. velikogoričke brigade i ove smo godine upriličili malo druženje za pedesetak naših članova, u ponedjeljak, 25. srpnja 2022. godine. Iako su ti srpanjski dani iznimno vrući, prije dva dana smo imali i toplinski val sa najvišim temperaturama ikad, a prisjetili smo se kako je izgledao dan osnutka Udruge prije 22 godine. Sve nazočne pozdravio je predsjednik Udruge Ivan Zagorac prisjećajući se minutom šutnje svih poginulih i preminulih pripadnika naše 153. brigade HV. Potom je pozdravio sve nazočne članice i članove Udruge, posebno predstavnice Udruge udovica poginulih branitelja grada Velike Gorice. Osvrnuo se na dosadašnji rad naše Udruge, aktivnosti vezane za spomen park 153. brigade koji je otvoren za građane tri dana u tjednu te mnoge druge naše aktivnosti...foto...

Ažurirano: Petak, 03 Veljača 2023 07:54