Povelja Grada Velika Gorica za životno djelo našem Počasnom predsjedniku Ivanu Mišeriću

Na svečanoj akademiji Grada Velike Gorice nagrade su primili desetero pojedinaca i dvije udruge koje su ostavile trag svojim radom, volontiranjem i zalaganjem u društvenoj zajednici i životu grada. Nagrade Grada Velike Gorice koje se dodjeljuju upravo povodom Dana Grada, na svetu Luciju, uručili su gradonačelnik Dražen Barišić i predsjednik Gradskog vijeća Neven Karas. Ove godine uručeno je 12 priznanja, dvoje su dobile udruge DVD Ribnica i Maraton klub Velika Gorica, a deset nagrada i priznanja pojedinci. Posebno smo ponosni jer je na prijedlog naše Udruge pripadnika 153. brigade prihvaćen prijedlog dodjeljivanja Povelje Grada Velike Gorice za životno djelo našem počasnom predsjedniku Ivanu Mišeriću, hrvatskom branitelju, ali i vrijednom sportskom djelatniku, koji je svojim životnim djelovanjem na području lokalne zajednice, sporta, očuvanju i promicanju vrijednosti Domovinskog rata te autorskim radom ostvario iznimna dostignuća trajnih vrijednosti od posebnog interesa i značaja za Grad Veliku Goricu...foto...

VgdanasCityportalGrad Velika Gorica

Ažurirano: Utorak, 19 Prosinac 2017 22:19