Izvještajno - izborna skupština Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica

U subotu, 22. prosinca 2012. godine u prostoriji Osnovne škole Eugena Kvaternika Velika Gorica održana je izvještajno - izborna skupština Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica na kojoj je nazočilo šezdesetak članova Udruge i Gradonačelnik Grada Velike Gorice, gospodin Dražen Barišić. Skupština je jednoglasno usvojila izvješće o radu i financijskom poslovanju Udruge za 2011. i 2012. godinu, potom je data razrješnica dotadašnjem rukovodstvu Udruge, te se prišlo izboru novih dužnosnika. Za predsjednika Udruge izabran je Ivan Mišerić. Za dopredsjednika Udruge izabran je Nikica Repač. Za članove Izvršnog odbora: Irena Sedmak, Željko Cavrić, Željko Klarić, Marin Klarić i Marijan Vukić. Za tajnika Udruge izabran je Ivica Strugar, a za blagajnika Rato Alebić, koji su ujedno i članovi izvršnog odbora. Za članove Suda časti izabrani su: Zvonko Šimičić, predsjednik Suda časti, a za članove Stjepan Srbljić i Ivan Rendulić. Svi novoizabrani dužnosnici izabrani su jednoglasno. Skupština je potom prihvatila program rada i financijski plan za 2013. i 2014. godinu. Uz čestitke za nadolazeće blagdane i promociju novog kalendara, susret je završio zajedničkim druženjem svih sudionika...foto...

Ažurirano: Ponedjeljak, 24 Prosinac 2012 14:44