Realiizacija programa obilježavanja 21. godišnjice

U petak 19. listopada 2012. godine održana je sjednica Izvršnog odbora Udruge pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica koja je razmatrala izvješće o realizaciji programa obilježavanja 21. godišnjice 153. brigade HV - Velika Gorica. Jednoglasna je ocjena da je program izuzetno uspješno realiziran i da je na primjeren način realizirano obilježavanje rođendana  legendarne velikogoričke brigade. Članovi Izvršnog odbora posebnu zahvalnost upućuju svim sudionicima programa, a posebno učenicima osnovnih škola koji su svojim sudjelovanjem i pozornim praćenjem izlaganja na lokaciji zemunice - osmatračnice  u šumi Kljuka, dali doprinos obiježavanju ovog vrijednog jubileja. U nastavku sjednice, članovi Izvršnog odbora utvrdili su zadatke za izvršenje izborne Skupštine Udruge koja će se održati 22. prosinca 2012. godine.