Izgradnja Muzejskog parka 153. brigade HV - Velika Gorica

Dana 04. studenog 2009. godine, na poziv Zapovjednika Zapovjedništva za potporu Oružanih snaga Republike Hrvatske, brigadnog generala Mate Ostovića, u njegovom uredu održan je sastanak na kojem su uz domaćina sudjelovali i gradonačelnik Grada Velike Gorice gospodin Dražen Barišić, predsjednik Udruge Ivan Mišerić i dopredsjednik Udruge Nenad Pipinić. Tema razgovora bila je realizacija projekta izgradnje Muzejskog parka 153. brigade HV - Velika Gorica u Vojarniu Velikoj Buni, te daljnji zadaci u svezi ishođenja potrebne dokumentacije. Uz potporu Grada Velike Gorice, istaknutu od strane gradonačelnika Dražena Barišića, završetak radova predviđen je 03. 10. 2011. godine, u okviru obilježavanja 20-te godišnjice osnutka 153.velikogoričke brigade.
Ažurirano: Utorak, 12 Lipanj 2012 20:22