Izaslanstvo Udruge u posjetu gradonačelniku Grada Velike Gorice

Izaslanstvo Udruge u kojem su uz predsjednika Udruge gosp.Ivana Mišerića bili nazočni i potpredsjednik gosp.Nenad Pipinić, te tajnik gosp.Ivica Strugar posjetilo je dana 10. rujna, 2009. godine u 08,30 sati, u njegovom uredu, Gradonačelnika Grada Velike Gorice, gosp.Dražena Barišića. Od promjene gradske vlasti ovo je prvi službeni susret predstavnika Udruge s novoizabranim gradonačelnikom.Tom je prigodom predsjednik Udruge gosp.Ivan Mišerić ,upoznao gospodina gradonačelnika s najavljenim programam obilježavaja 18.obljetnice osnutka 153.brigade koji će se u svom glavnom dijelu održati 02.10.2009.god. na širem lokalitetu mjesta Pokupsko Iskazavši interes prezentiranim programom , gosp.Barišić obećao je sudjelovanje Grada u obilježavanju Dana brigade. U srdačnom razgovoru istaknute su i druge teme vezane na program rada Udruge u ovoj i idućim godinama.

Ažurirano: Utorak, 12 Lipanj 2012 20:25