Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Godišnja Skupština Udruge 17. prosinca 2005.

E-mail Ispis
Share

Skupština je održana 17. prosinca u Lovačkom domu «Srna» u Kušancu kraj Velike Gorice. Skupu je nazočilo četrdesetak članova Udruge i brojni gosti. Izvješće o radu Udruge za razdoblje od 27. studenog. 2004. do 17. prosinca 2005. podnio je predsjednik Ivan Mišerić, a financijsko izvješće član Izvršnog odbora Željko Cavrić. Izvješće predsjednika i financijsko izvješće je jednoglasno prihvaćeno. Program rada i financijski plan Udruge za 2006. godinu podnio je tajnik Udruge mr. sci. Miroslav Drljača, a oba su jednoglasno prihvaćena. Skupu su se obratili gosti: g. Franjo Zdelar predstavnik Udruge roditelja poginulih branitelja u Domovinskom ratu, g. Franjo Kos župan Plemenite opčine turopoljske, g. Zlatko Bukovac predsjednik Gradskog poglavarstva Grada Velika Gorica, i izaslanik Gradonačelnika g. Zdravko Lučić.