Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Gradonačelnik Grada Velika Gorica u uredu Udruge

E-mail Ispis
Share

Gradonačelnik Grada Velika Gorica g.Tonino Picula posjetio je 20. listopada 2005. godine radnu prostoriju Udruge, u Pleškoj ulici 38, gdje je razgovarao sa članovima Izvršnog odbora Udruge. Tom se prigodom predsjednik Udruge g. Ivan Mišerić zahvalio Gradonačelniku na njegovom prvom dolasku u ured Udruge, te mu izrazio zahvalu na iskazanoj potpori u ostvarenju programskih zadataka Udruge, a posebno njegovom prisustvu u programu obilježavanja 3. listopada 1991. Dana osnivanja 153. brigade HV-Velika Gorica. U svom obraćanju članovima IO Udruge, gradonačelnik g. Tonino Picula podržao je projekte Udruge, istaknuvši da će Poglavarstvo Grada Velike Gorice imati razumijevanja za financijsko praćenje potreba udruge, većina kojih je od interesa za Grad Veliku Goricu, kao što je izrada dokumentarnog filma, «Ratni put 153. velikogoričke brigade HV», osnivanje Muzeja Domovinskog rata, obilježavanje 15-te obljetnice osnivanja velikogoričke brigade i dr. Gradonačelnik je sa zanimanjem razgledao izloženu fotodokumentaciju Udruge, te imao prigodu vidjeti nekoliko video zapisa iz ratnog djelovanja Brigade, a koji će biti korišteni za izradu dokumentarnog filma.