Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Odlazak pripadnika 153. brigade HV na svečanost u Knin, 5. kolovoza 2005.

E-mail Ispis
Share

Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica organizirala je u srijedu 3. kolovoza 2005. g. prigodni ispraćaj povodom odlaska šestorice pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica na svečanost u Knin, na desetu obljetnicu vojno-redarstvene operacije "Oluja". Sva šestorica su pripadnici 153. brigade HV - Velika Gorica, i sudionici te veličanstvene operacije kojom je oslobođen i zadnji pedalj Hrvatske, a to su:  Ivan Zagorac, Ivan Sokol, Ivica Strugar, Ivan Brdek, Marin Klarić i Siniša Novak, a priključili su se skupini od jedanaest zagrebačkih brigada s kojima će na godišnjicu oslobađanja Knina 5. kolovoza sudjelovati u svečanom mimohodu, te postrojeni u svečanom ešalonu oružanih snaga hvatske vojske predstavljati i sve ostale pripadnike 153. brigade HV Velika Gorica.