Udruga pripadnika 153. brigade HV - Velika Gorica

udruga153brhv.hr

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Izvještajno – izborna skupština Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica

E-mail Ispis
Share

Novo izabrano vodstvo UdrugeU subotu, 10. prosinca 2016. godine u prostoriji Osnovne škole Eugena Kvaternika Velika Gorica održana je izvještajno - izborna skupština Udruge pripadnika 153. brigade HV – Velika Gorica na kojoj je nazočilo pedesetak članova Udruge i zamjenik gradonačelnika Grada Velike Gorice, gospodin Ervin Kolarec, te predstavnici Udruga udovica i roditelja poginulih hrvatskih branitelja. Nazočio je i predstavnik vijeća ravnatelja osnovnih škola Grada Velike Gorice gospodin Mario Ivić. Skupština je jednoglasno usvojila izvješće o radu i financijskom poslovanju Udruge za 2015. i 2016. godinu, potom je data razrješnica dotadašnjem rukovodstvu Udruge, te se prišlo izboru novih dužnosnika. Za predsjednika Udruge izabran je Ivan Zagorac. Za dopredsjednika Udruge izabran je Ante Lažeta. Za članove Izvršnog odbora: Irena Sedmak, Željko Stanilović, Ivan Skrbin, Stjepan Petrac i Nikica Repač. Za tajnika Udruge izabran je Josip Vranić, a za blagajnika Džemil Tokalić, koji su ujedno i članovi izvršnog odbora. Za članove Arbitražnog vijeća izabrani su:  Marin Klarić, predsjednik Arbitražnog vijeća, a za članove Ratimir Alebić i Danijel Ciberlin. Za počasnog predsjednika Udruge izabran je Ivan Mišerić. Skupština je prihvatila smjernice programa rada za naredne četiri godine. Uz čestitke za nadolazeće blagdane i promociju novog kalendara, susret je završio zajedničkim druženjem...foto...

Ažurirano: Utorak, 13 Prosinac 2016 10:43